Новини Важливо!Новини Суспільні

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО)

  1. Повна назва документа державного планування.

«Детальний план території під розміщення об’єктів виробничого призначення в межах кварталу вулиць Білоцерківська та Макарівська в селі Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області» (далі – ДПТ)

ДПТ  є документом державного планування місцевого рівня, який підлягає стратегічній екологічній оцінці відповідно до аб.2 п.1. ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що розробляється у складі містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку (п.4. ст.2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Метою ДПТ є визначення функціонального призначення, параметрів забудови земельних ділянок з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації, визначення параметрів і формування принципів планувальної організації забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними, санітарно-гігієнічними та пожежними нормами  та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Борщагівська сільська рада Київської області.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  а) дата початку та строки здійснення процедури

  Відповідно до п. 4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) розпочато з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Борщагівської сільської ради: https://brada.gov.ua/ 10 липня 2024 року та триватиме до 10 серпня 2024 року;

б) способи участі громадськості

– надання письмових зауважень і пропозицій:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) на адресу Борщагівської сільської ради: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А, та на e-mail: pbrada@ukr.net. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Борщагівський сільський голова. За результатами розгляду Замовник (Борщагівська сільська рада) враховує одержані зауваження та пропозиції або вмотивовано їх відхиляє.

громадські слухання:

Проводяться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. Підстава розробки проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) – рішення Борщагівської сільської ради «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації – Детальний план території під розміщення об’єктів виробничого призначення в межах кварталу вулиць Білоцерківська та Макарівська в селі Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області» № 48-15-VIII від 05.10.2023 року. Вимоги до учасників – подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань

01 серпня 2024 року о 11:00 за адресою: Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А.

  г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Борщагівська сільська рада .

З проєктом ДПТ та розділом «Охорона навколишнього природнього середовища» (звітом СЕО) можна ознайомитись в приміщенні Борщагівської сільської ради за адресою: Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на офіційному веб-порталі Борщагівської сільської ради: https://brada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Борщагівська сільська рада за адресою: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А  або в електронному вигляді на e-mail: pbrada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 10 липня 2024 року до 10 серпня 2024 року. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування 

Борщагівська сільська рада: Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на офіційному веб-порталі Борщагівської сільської ради:  https://brada.gov.ua/.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – не потребує.

Матеріали.pdf

11_3_PL_Obm_Demchenko 11_4_PL_Obm_Demchenko 11_5_PL_Obm_Demchenko ПЗ_Демченко СЕО_Демченко 1_Sit_Demchenko_compressed (1) 2_IS_OP_Demchenko 3_PP_SPO_STMI_Demchenko 4_FZ_Demchenko 5_IM_Demchenko 6_VP_Demchenko 7_Pl_Ch_L_Demchenko 10_SVik_Demchenko 11_1_PL_Obm_Demchenko 11_2_PL_Obm_Demchenko