Новина ДняНовини Важливо!

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Відповідно рішення Борщагівської сільської ради «Про надання дозволу на внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території вантажного митного комплексу в селі Софіївська Борщагівка Бучанського району Київської області» № 1-17-VIII від 05.10.2023 року, розробляється проєкт «Внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території вантажного митного комплексу в селі Софіївська Борщагівка  Бучанського району Київської області» який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  можна в приміщенні Борщагівської сільської ради за адресою: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на офіційній сторінці Борщагівської сільської ради в мережі Інтернет: https://brada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на e-mail: pbrada@ukr.net протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 09.07.2024 р. по 19.07.2024 року).

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – Борщагівська сільська рада.

Заява.pdf

Заява_про_визначення_обсягу_стратегічної_екологічної_оцінки