Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Повідомлення про проведення процедури громадського обговорення та громадських слухань

Борщагівська сільська рада повідомляє про розгляд та врахування пропозицій і зауважень громадськості до розробленої проектної документації внесення змін до містобудівної документації – «Проект внесення змін до детального плану території багатоквартирної житлової та громадської забудови в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області»,  площею 20,0 га, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555.

 1. Мета, склад та зміст містобудівної документації – детальний план території (проєкт змін) розроблено з метою визначення та уточнення:
  – принципів планувально-просторової організації забудови;
  – лінії регулювання забудови;
  – функціонального призначення, режиму та параметрів забудови земельних ділянок;
  – містобудівних умов та обмежень;
  – черговості та обсягів інженерного підготовлення території:
  – системи інженерних мереж;
  – порядку організації транспортного та пішохідного руху;
  – порядку комплексного благоустрою та озеленення.
 2. Основні техніко-економічні показники, зокрема, графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації (див. нижче). Площа території розробки детального плану — 20,0 га.
 3. Замовник проєктної документації – Борщагівська сільська рада.
 4. Проєкт розроблено ТОВ «УКРНПІЦИВІЛЬБУД» на підставі рішення 36 сесії VIII скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради № 67 від 18 вересня 2020 р..
 5. Ознайомитись з проєктом містобудівної документації можливо у приміщенні Борщагівської сільської ради в каб.№ 206 протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань.
 6. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є начальник відділу містобудування та архітектури Борщагівської сільської ради.
 7. Пропозиції приймаються письмово за адресою: село Петропавлівська Борщагівка, вулиця Ярослава Мудрого, 1-А, або на електронну адресу pbrada@ukr.net.
 8. Організатором проведення громадських слухань є замовник розробник містобудівної документації. Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій ( зауважень) громадськості організатором проведення громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації не розглядаються.
 9. Дата, час та місце проведення громадських слухань з обговорення проєкту детального плану: 29 листопада 2022р. о 15 годині в актовій залі Борщагівської сільської ради за адресою село Петропавлівська Борщагівка, вулиця Ярослава Мудрого, 1-А.