Новини Важливо!Новини Суспільні

ВІДКРИВСЯ “НОВУС” в СОФІЇВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ

26 листопада відбулося відкриття торговельного супермаркету “НОВУС”, що по вулиці Соборній біля ЖК «Львівський маєток».

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля дому, яка динамічно розвивається. Одна із успішних мультиформатних мереж в Україні  функціонує з 2008 року.

Право оглянути новий супермаркет першим та взяти участь в урочистому відкриті надали Борщагівському сільському голові Олесю Кудрику. Разом із власником, забудовником та адміністрацією закладу оглянули зали та обговорили особливості роботи у сфері обслуговування.

Олесь Тимофійович залишився задоволений від побаченого та зауважив, що асортимент товарів, умови роботи та організація персоналу знаходиться на високому рівні. Оцінив впроваджені сучасні технічні засоби обслуговування та контролю. Підкреслив, що за такий короткий час вдалося не лише якісно провести будівництво торгового центру, а й залучити та підготувати персонал, який складає понад 150 осіб різних категорій та кваліфікацій. Крім того, було налагоджено логістичні зв’язки та реалізовано систему контролю якості продукції.

Під час вітального слова з нагоди відкриття Олесь Кудрик подякував усім за бажання працювати. Інвесторам – за можливість створювати нові робочі місця, вкладати кошти в такі соціально важливі проекти, тим самим поповнюючи місцевий бюджет. Працівникам, як єдиному великому та дружньому колективу, побажав натхнення і сил при виконанні відповідальної роботи.

“…Торговий центр, це без сумніву важлива споруда, проте, її сила в середині – у людях, які щоденно і щохвилинно обслуговують тисячі покупців та своїм професіоналізмом, культурою, відданістю роботі вміють дарувати хороші враження від простого походу в супермаркет. Тому, користуючись нагодою, від імені всіх жителів висловлюю щиру подяку всім працівникам сфери обслуговування”, – зазначив сільський голова.

Після промови та перерізання традиційної червоної стрічки торговельний центр заповнився відвідувачами.

 Нагадаємо, що також  триває будівництво загальноосвітньої школи в с.Чайки.