Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ВІДБУЛАСЯ У БОРЩАГІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Стратегічна сесія – це публічний захід громадського обговорення з формування завдання розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Борщагівської територіальної громади.

Підготовка до розроблення зазначеного Плану в громаді триває з 2021 року (відповідно до рішення прийнятого на 7 сесії Борщагівської сільської ради від 20.10.2021) із дотриманням усіх процедур, передбачених законодавством України.

Вчора в сільській раді вислухали та обговорили усі пропозиції зацікавлених сторін – представників підприємств, установ, організацій, депутатського корпусу, громадськості для формування завдань на проектування Комплексного плану. Звучали пропозиції стосовно розвитку соціальної та інженерної інфраструктури, житлово-комунальної сфери, покращення та будівництва нових транспортних розв’язок, будівництва електропідстанцій, облаштування зон відпочинку, рекреаційних зон тощо.

Усі напрацювання стратегічної сесії будуть узагальнені робочою групою та оприлюднені. Далі буде сформовано завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Борщагівської сільської територіальної громади та проведені тендерні процедури щодо розроблення містобудівної документації.

Під час виступу сільський голова Олесь Кудрик зазначив: «Щоб планувати майбутнє маємо розуміти, що саме хоче громада завтра і що для цього потрібно зробити. Наше основне завдання – це розвиток сіл громади, комфортна атмосфера для життя людей та ведення бізнесу.

При великій щільності населення ми маємо максимально врахувати у комплексному плані будівництво шкіл, садочків, спортивних комплексів та інших закладів для фізичного і духовного розвитку дітей і дорослих.

Але при цьому, ми повинні всіляко підтримувати бізнес – великі й малі підприємства, ФОПи, які платять податки в громаду та забезпечують людям робочі місця. Працюючи злагоджено, кожен на своєму місці, ми зможемо розвивати громаду і допомагати ЗСУ задля перемоги України”

Протокол засідання стратегічної сесії