Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Патріотичний захід «Шануймо Кобзаря» відбувся біля пам’ятника Т.Г. Шевченку у Софіївській Борщагівці.

Минуло 209 років з дня народження Тараса Шевченка – великого генія українського народу. Немає у світі такого українця, який би не знав Шевченка. Для сучасної України він – справжній символ боротьби за незалежність. Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченка не тільки вивчають, ним живуть, з нього черпають духовні сили.

У сьогоднішньому заході взяли участь: староста села Софіївська Борщагівка Вадим Костенко начальник управління освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Лариса Лахтадир, директор ліцею Оксана Пушенко, вчителі закладу, голова Софіївсько-Борщагівського первинного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України, кандидат педагогічних наук Тетяна Петровська, працівники Центру культури і дозвілля сільської ради, учні Софіївсько-Борщагівського ліцею, діти з театрального відділу Борщагівської мистецької школи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українців та українок, дітей і дорослих, військових та цивільних, чиї життя були вкрадені російською агресією проти України. Подякували усім воїнам, які бʼються за Україну на всіх напрямках.

Діти проникливо читали вірші Шевченка. До пам’ятника поету встановили кошик квітів, а дорогу до Кобзаря вже традиційно позначили патріотичними синьо-жовтими стрічками.