Новина ДняНовини Суспільні

Родинний квест “Перший гід Петропавлівки” відбувся в ДНЗ “Малятко”

У День родини варто замислитися про те, що рамки нашої родини виходять за межі стін нашого будинку та іноді об’єднують здавалося б чужих людей почуттям любові, дружби та поваги. Підтвердженням цього став захід, проведений Петропавлівсько-Борщагівським ДНЗ “Малятко”, у рамках святкування Дня родини під назвою “Родинний квест “Перший гід Петропавлівки”.

«Об’єднати вихованців, батьків, колектив в одну міцну родину, а родини в міцну громаду — саме такою метою керувалися ми задумуючи цей захід», – зазначила директорка закладу Ольга Кривоцюк.
Для його організації, окрім педагогічного колективу, були залучені активні мешканці громади, а саме: депутат сільської ради Олександр Байда, ініціатор та організатор багатьох спортивних турнірів села, заслужений тренер України по лижних перегонах Тетяна Попова, працівник сільської поліклініки Валентина Старокожко, поетеса та фотограф Ольга Заїка, яка, до речі, стала розробником восьми маршрутів квесту.
Захід відкрила заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Галина Калабуліна та привітала усіх з родинним святом.
Після відкриття екіпажі родин отримали кожен свій маршрутний лист із завданнями та місцями відвідин і вирушили збирати інформацію. За перебігом їх маршруту та виконанням завдань слідкували експерти у Вайбері.
Завершальним етапом квесту було повернення екіпажів із новими враженнями, емоціями, відкриттями та нагородження учасників.
Спостерігаючи щасливі обличчя та неймовірно позитивні емоції всіх учасників квесту та їх організаторів стало зрозуміло, що мета заходу досягнена. Це те, що дійсно об’єднуєте у добру, веселу родину!