Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Голова Борщагівської сільської ради Кудрик Олесь Тимофійович, привітав жителів громади з прийдешнім Днем Конституції України

Дорогі жителі Борщагівської громади!
День 28 червня 1996 року увійшов у новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Минуло вже 25 років відтоді, як українці отримали свій головний документ – наш Основний закон. Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світової спільноти.
День Конституції України гордо можна назвати Днем нашої зрілості, бо верховенство права, гідність і територіальна цілісність, що закарбовані в Конституції – справжні, вистраждані цінності нашого народу.
Тож, з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру і злагоди, щастя і достатку, любові та душевної рівноваги. Нехай вас завжди супроводжує удача на шляху до розбудови стабільної та успішної України.
Та хай ніколи не залишає вас віра у світле майбутнє, а досвід, розум і творча енергія будуть спрямовані на благо власної родини й українського народу. Бережіть себе, своїх рідних і близьких, любіть свою державу!
Зі святом!