Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Борщагівці відзначили День Конституції України!

Сьогодні, 26 червня 2021 року, на території Софіївсько-Борщагівського НВК відбувся урочистий захід з нагоди святкування 25-ї річниці Конституції України. Під час офіційної частини сільський голова Олесь Кудрик привітав усіх присутніх з прийдешнім національним святом та вручив Почесні Грамоти та Подяки достойним представникам нашої громади.
Жителі й гості Борщагівської громади змогли насолодитися чудовим концертом, виставкою декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, також взяли участь у різноманітних майстер-класах.
У концертній програмі взяли участь солісти та колективи КЗПО СК “Борщагівська мистецька школа”, КЗПО “Апельсин Плюс”, Центру культури і дозвілля, народний хор “Барви”, аматорський гурт “Чураївна”, ансамбль народної та авторської пісні “Перлина Петропавлівки”, зразковий колектив студія сучасного естрадного танцю “Ideal Dance Family”, студія творчого розвитку дітей Open Art Studio. А дитячо-юнацька спортивна школа “Борщагівець” провела майстер-класи з різних видів спорту.
Було багато розваг для малечі. Професійні аніматори, батути, морозиво забезпечили зарядом позитиву й гарного настрою і дітей і дорослих!