Новини Суспільні

З Днем Збройних Сил України та Днем Святого Миколая, дорога громадо!

Сьогодні ми відзначаємо важливе свято – День Збройних Сил України – День людей, які ризикуючи своїм життям і здоров’ям, відстоюють свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої країни.

Цього року українці вперше святкують День Святого Миколая за новим стилем — 6 грудня. Найбільше цей день чекають діти, бо Святий Миколай здійснює їх мрії та бажання, приносить подарунки під подушку, дарує атмосферу зимової казки.

У державі війна, тому є те, що об’єднує ці два свята – головним бажанням для дітей і дорослих є не подарунки, а Перемога України над російськими окупантами. Щоб батьки й матері, сини та дочки, брати і сестри, друзі та знайомі, які захищають нас на фронті, зовсім скоро повернулися до своїх родин живими та здоровими!

На своїх місцях ми намагаємося робити усе, що від нас залежить, заради розвитку громади та Перемоги України. Учора, в передсвятковий день, ми провели перше пленарне засідання чергової сесії Борщагівської сільської ради, на якому прийняли бюджет громади на 2024 рік. Зберегли усі соціальні гарантії, усі виплати з сільського бюджету для військовослужбовців, дітей і дорослих окремих категорій наступного року будуть виплачуватися. Школярі молодших класів, а також старші діти ВПО, учасників бойових дій та інших пільгових категорій отримають безкоштовне харчування в школах і садочках. Оплата харчування усіх діток у дошкільних навчальних закладах громади становитиме 50% вартості. Обдаровані діти й надалі отримуватимуть стипендію голови.

Продовжуємо допомагати армії. Передбачили кошти на потреби військових частин, а також на доплату у вигляді одноразової матеріальної допомоги військовим, які йдуть служити з 1 січня 2024 року.

Бажаю усім щастя і здоров’я, а також вірити в дива, бо віра дає сили втілити навіть неможливе! Нехай святий Миколай вбереже кожну родину від бід, подарує любов, радість та натхнення! Дякую ЗСУ, дякую кожному, хто працює і допомагає! Божого вам благословення!

Сільський голова Олесь КУДРИК