Новини Суспільні

Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик привітав бібліотекарів громади з професійним святом та подарував закладу оргтехніку. До вітань долучилася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир.
Захід відбувся в Публічній бібліотеці Борщагівської сільської ради, що знаходиться у приміщенні Спортивно-культурного комплексу «Софіївський», за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Соборна, 114 Б.
Бібліотека вже працює. Усі охочі можуть відвідати бібліотеку з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00, а в суботу з 10:00 до 14:00.
Офіційне відкриття Публічної бібліотеки відбудеться у середині жовтня. Зараз вона містить близько 700 книжок, наразі очікується надходження ще близько 1500 книг сучасної літератури на будь-який смак для дорослих, дітей та юнацтва.
У приміщенні бібліотеки є комп’ютерна зона з вільним доступом до інтернету, зона для відпочинку і дитячих ігор.
Олесь Тимофійович побажав працівникам бібліотеки успіхів, наснаги у просвітницькій роботі та більше читачів! Він висловив надію, що бібліотека стане ще одним важливим, яскравим культурним осередком в громаді!