Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Вокальний гурт «Чураївна» достойно представив Київщину та Борщагівську громаду на 26 Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба-2021»

25-26 вересня 2021 року в Миколаєві відбувся 26 Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба-2021». Фестиваль давно став улюбленим заходом для багатьох, адже за своєю красою та яскравістю він не поступається найсучаснішим шоу, а ідея, закладена в основу його проведення, – зберегти самобутню культуру кожного народу – несе в собі могутній заряд доброти й любові.
Засновники й організатори фестивалю ГС «Рада національних товариств Миколаївської області» цьогоріч зібрали друзів – творчі колективи з усієї країни, які беруть в ньому участь вже протягом 25 років.
Вокальний гурт «Чураївна» Борщагівської територіальної громади (керівник – заслужений працівник культури України Ірина Якубовська) представляв Київщину на презентації національних культур в Каштановому сквері, взяв участь у святковому параді учасників фестивалю, а також в гала-концерті в Палаці творчості учнів.
За підготовку фестивальної програми колектив, у співпраці з художнім керівником Центру культури і дозвілля Борщагівської сільської ради Зурабом Сісояном, був нагороджений Дипломом Лауреата фестивалю національних культур «Дружба-2021» від голови правління Ради національних товариств Миколаївської області Л.С-М. Каймаразової.