Новини Суспільні

Відбувся I Фестиваль успіху «Гордість Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка 2023».

Проведенням цього фестивалю заклали нову традицію, яка має на меті віншувати та примножувати досягнення й успіх ліцеїстів та педагогів Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка.

Усього за чотири роки існування закладу успіхи ліцеїстів щороку динамічно зростають. Цьогоріч, попри випробування часу, зафіксовано рекордну кількість перемог серед ліцеїстів на рівні громади, району й області. Діти навіть змагалися за титул кращих в освіті та творчості на рівні країни.

Радість успіху родини ліцею розділили почесні гості – Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик та очільниця управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир. Вони привітали понад сотню ліцеїстів, а також вчителів, які підготували переможців із заслуженими нагородами та вручили їм почесні відзнаки.

 

 

У межах фестивалю із музичним вітанням виступили солістка національної філармонії України, солістка ансамблю «Соломія» Олена Шушвар, Народний ансамбль народного танцю “Барвінок” Борщагівської мистецької школи, під керівництвом Володимира та Олени Дольчук, талановита односельчанка Ліза Лисаченко. Також вітали переможців і педагог ліцею Олена Онищенко та ліцеїсти Олесь Заїка та Марія Верзун.

Розумні, успішні, талановиті та впевнені в собі діти – це наше майбутнє, запорука успіху всієї країни. А ми – дорослі, повинні створювати умови для розвитку, підтримувати у всіх починаннях, допомагати, дарувати їм свою любов і турботу.