Новини Суспільні

Відбулися громадські слухання детального плану для будівництва майбутнього мультифункціонального спортивного комплексу в Петропавлівській Борщагівці!

20 жовтня у приміщенні Борщагівської сільської ради відбулися громадські слухання, де обговорили «Детальний план території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31».

📋 Детальний план передбачає будівництво мультифункціонального спортивного комплексу з численними основними й допоміжними приміщеннями, а саме: футбольний зал, універсальний зал, зали для боксу, боротьби, танців, тренажерний, мистецьку майстерню, бібліотеку, кінотеатр, їдальню з харчоблоком, кабінети тощо.

Важливо, що в майбутньому комплексі передбачено бомбосховище на 500 осіб. Це вкрай важливо, особливо зважаючи на те, що поряд також знаходиться школа і дитячий садок.

Тож, початок закладено. Процедури дотримані. Пропозиції громади до проекту спортивного комплексу будуть враховані. Віримо, що різні життєві обставини та війна в країні не завадять нашій громаді розвиватися, а дітям займатися спортом, творчістю, жити повноцінним життям у вільній Україні!