Новини Суспільні

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 4-ОЇ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

12 лютого 2021 року в приміщенні Борщагівської сільської ради відбулося засідання 4-ої чергової сесії VIIІ скликання. Головув на засіданні – сільський голова Кудрик Олесь Тимофійович. В роботі пленарного засідання брали участь: секретар ради Медвідь Олександр Вікторович, начальник юридичного відділу Станіславська Ірина Володимирівна, депутати сільської ради VIII скликання, представники громади, ЗМІ, громадські формування. 

Традиційно пролунав Гімн України, а отже сесія вважається відкритою.

На порядок денний було винесено 50 питань та ще ряд земельних. У роботі депутатам допомагала електронна система підрахунку голосів: у кожного є номерний пульт для голосування, всі можуть бачити на екрані питання і результати поіменного голосування. Це дійсно робить нашу сільську громаду прогресивною, технологічно розвиненою і прозорою.

З найбільш важливих питань:
прийнято Генеральний план села Петропавлівська Борщагівка з урахуванням зауважень громади, а саме зі змінами рекреаційної зони на зону зелених насаджень загального користування (в зоні так званого «Вумівського лісу»), а також зі зміною цільового призначення з багатоквартирної забудови на індивідуальну забудову по вул. Ярослава Мудрого.

Депутати підтримали багато питань, що стосуються розвитку освіти, культури, спорту, медичних та соціальних послуг, роботи ЦНАПу, про надання матеріальної допомоги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах тощо.

Також підтримали ініціативу про звернення депутатів Борщагівської сільської ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та холодне водопостачання.
Багато із земельних питань депутати не прийняли.

«Сесія була насиченою. Я дякую депутатам і громаді за активну участь. Вважаю, що хоч пророблена велика робота, вона все ж містить недоопрацювання. Рекомендую земельній комісії більш детально вивчати кожне питання, виносити їх на широке обговорення, залучаючи до цього усіх депутатів і громадськість. Нам потрібно відповідальніше ставитись до наших рішень, бо за ними стоять живі люди, які переживають, не розуміючи причину відмови», – зауважив Олесь Кудрик.

Нагадуємо, що крім офіційного сайту ви можете слідкувати за подіями на сторінці Борщагівської сільської ради у мережі Фейсбук та телеграм-каналі за посиланням: Борщагівська сільська РАДА /Official у FACEBOOK та t.me/brada021 у телеграм

Приєднуйтесь! Ми максимально відкриті для громади!