Новини Важливо!Новини Суспільні

У Борщагівській громаді відбулися штабні тренування

👨‍🚒26 квітня 2024 року у Борщагівській громаді відбулися штабні тренування на тему: «Дії органів управління і сил цивільного захисту Борщагівської сільської субланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру пов’язаної з військовими діями на території Борщагівської сільської територіальної громади, що призвело до порушень нормальних умов життєдіяльності населення».

Участь у тренуванні взяли керівники спеціалізованих служб, представники штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та евакуації населення, а також керівний склад Борщагівської громади, спільно з представниками територіальних підрозділів ДСНС України у Київській області та поліцейськими офіцерами громади.

Сільський голова Олесь Кудрик зосередив увагу на тому, що сьогодні, в особливий період дії воєнного стану, всім структурним підрозділам потрібно бути готовими до будь-яких непередбачуваних обставин та подій.

У ході тренувань відпрацювали порядок дій щодо роботи усіх складових сфери цивільного захисту. Учасники штабного тренування чітко доповіли про порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. У деталях обговорили й інші змодельовані надзвичайні події, доповіли про поетапність дій різних служб, організацій, відділів та підприємств.

За підсумками штабного тренування представники Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області дали високу оцінку ступеня досягнення навчальних цілей, відмітили професіоналізм та злагодженість спеціалізованих служб Борщагівської громади.

Сподіваємося, що таких ситуацій не трапиться, але готуємося до всього заздалегідь!