Новини Важливо!Новини Суспільні

Ліцеїсти із Петропавлівської Борщагівки в четвірці кращих!

18-20 квітня футбольна команда “Ліцей № 1” із Комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка” на чолі зі своїм тренером Янчуком Павлом Сергійовичем, узяла участь у престижному дитячому футбольному турнірі UTMOST CUP, у віковій категорії U-10, що проходив у Вінниці та в якому брали участь 40 команд з різних куточків України.

Упродовж трьох днів ліцеїсти провели 10 матчів та посіли четверте місце у загальному заліку Срібної Ліги турніру.

Зокрема першого дня “Ліцей № 1” зустрівся з “Прем’єр-Нивою” (Вінниця), яким поступився в рахунку, переміг команду “Олімпія” (Луцьк), також поступився “Металургу” (Запоріжжя), вийшовши з групи в Срібну Лігу.

Другого дня команда “схрестила мечі” чи, точніше, м’ячі зі “Зміною-Оболонь” (Київ), “Santos” (Київ), “Балканами” (Вінниця), “ДЮСШ-21” (Київ), поступившись у рахунку лише одному супернику й вийшовши з групи на першому місці, що дозволило третього дня претендувати на перші місця в Срібній Лізі.

Третього дня суперниками Ліцею № 1 були СК “Бердичів”, якого наші хлопці перемогли в серії пенальті з рахунком 3:2, та вийшли у півфінал. Далі вдача була не на нашому боці, хлопці поступилися рахунком команді “Атлант” (Бориспіль) та супернику з першого дня турніру “Олімпія” (Луцьк).

Варто зазначити, що кращим воротарем Срібної Ліги став саме воротар команди “Ліцей № 1” Степанець Анатолій.

Пишаємося ліцеїстами й бажаємо цікавих ігор і яскравих перемог у майбутньому!