Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Сьогодні на території СКК “Софіївський” відбулося урочисте дійство приурочене до дня фізичної культури та спорту, яке відзначається в Україні щороку 10-го вересня.

Сьогодні відвідав СКК “Софіївський” сільський голова Олесь Кудрик, де відзначив представників фізичної культури тренерів та працівників відзнаками, грамотами та подяками обласної та районної адміністрацій, районної ради, а також від сільського голови.

Зазначимо, що на базі СКК “Софіївський” знаходиться ще один комунальний спортивний заклад – ДЮСШ “Борщагівець” тренерський склад якого також був присутній на процедурі нагородження.

Сільський голова зазначив, що згадуючи спортивне життя в Софіївській Борщагівці в 2012 році та спортивне життя Борщагівської громади в сьогоденні – це дві абсолютно різні потужності. Адже наразі в тренерських штабах комунальних закладів є і майстри спорту, олімпійські призери, заслужені тренери України, тренери міжнародного рівня, які в свою чергу виховують майбутніх чемпіонів. Роль тренера у вихованні дітей та їх реалізації в майбутньому – надважлива. Тому тренери мають докладати усіх зусиль, аби діти у непростий для нас час розвивалися та зростали щасливими людьми.

Україна за останній час у міжнародних змаганнях здобула понад 2 000 медалей, Олесь Тимофійович вірить, що найближчим часом такі медалі приїдуть і до нашої громади!