Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Шановна Борщагівська громадо!

14 вересня православна церква вшановує пам’ять преподобного Симеона Стовпника, архімандрита Антіохійського та його матері Марфи. У це храмове свято День села також відзначає Петропавлівська Борщагівка, де знаходиться Храм, збудований на честь Святого.

У такий день саме час задуматися про цінності й пріоритети, про віру, надію і любов, про майбутнє рідного краю, про щасливу долю наших дітей.

Помолімося за наших захисників і захисниць. Нехай Бог збереже, дасть їм сили, мудрості, витримки вибороти нашу перемогу і повернутися живими й здоровими додому.

Село вистояло у важкі часи завдяки ЗСУ, добровольчим формуванням, волонтерам та небайдужим людям, які готові були захищати свою землю від російської навали, забезпечувати життєдіяльність громади ризикуючи власним життям.

Я дякую усім, хто був і є поряд, хто відстоює свободу сьогодні на передовій, несе службу на блок-постах і українських кордонах, хто волонтерить і підтримує постраждалих внаслідок російської агресії. Вдячний усім, хто працює кожен на своєму місці, будує, ремонтує, прибирає, годує, лікує, вчить та виховує дітей, надає людям послуги, залучає до культурних цінностей.

Бажаю мешканцям громади міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту під мирним українським небом. А нашому селу – процвітання й розвитку.

🇺🇦Все буде Україна!

Зі святом Петропавлівська Борщагівко, зі святом дорога громадо!

Сільський голова Олесь КУДРИК