Новини Важливо!Новини Суспільні

Сьогодні ми розповімо про юну спортсменку Пономаренко Надію. У нас завжди викликають захоплення люди які щодня роблять колосальні зусилля для досягнення своєї мрії.

Сьогодні ми розповімо про юну спортсменку Пономаренко Надію. У нас завжди викликають захоплення люди які щодня роблять колосальні зусилля для досягнення своєї мрії. А наша спортсменка мріє про спорт великих досягнень і перемоги в міжнародних змаганнях.

Пономаренко Надія переможець всеукраїнських змагань та відкритого Чемпіонату Київської області з лижоролерів серед дівчат 2006-2008 р. н. в спринтерських перегонах. Надія розпочала тренування коли їй було всього шість років. Саме тоді, сестра Катерина привела її в ДЮСШ «Борщагівець» в Петропавлівській Борщагівці. А цікавим є той факт, що сама Катерина була старша за сестру всього на три роки.
З перших тренувань молода спортсменка стала показувати відмінні результати. Дівчина на ходу схоплювала техніку стрільби та бігу на лижоролерах. Вроджені швидкісні дані, наполеглива робота на тренуваннях й досвід та професіоналізм тренерів дуже скоро дали свої результати. Надійка почала вигравати на змаганнях і показувати з кожним роком кращі результати.

Теперішні досягнення талановитої спортсменки заслуга її тренерів. Ще зовсім маленьку Надію стрільбі з гвинтівки навчала Лілія Миколаївна Єфремова-Войгіна бронзовий призер Олімпійських ігор 2006 року. Цікавий факт, для навчання стрільбі в такому віці тренери використовують гвинтівку з коротким прикладом. Така конструкція допомагає дітям молодшого віку ефективно практикуватися в стрільбі з пневматичної зброї.

Сьогодні Надія учениця 8-го класу ЗОШ Петропавлівської Борщагівки, талановита спортсменка, приємна і доброзичлива дівчина. І тільки тренери Попова Т. В.; Попов В.В. і Якимчук В.М. знають, як допомогти Надії увійти у світ великих спортивних досягнень. Скільки характеру, волі до перемоги потрібно проявити дівчині.