Новини Суспільні

Ще один «Клас безпеки» відкрито у Борщагівській громаді!

Сьогодні, 24 травня, на базі ліцею «Петропавлівський» відбулось офіційне відкриття «Класу безпеки». Це вже другий у Борщагівській громаді навчальний простір, відкритий у межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», який запроваджують в закладах освіти МВС разом з ДСНС та МОН по всій Україні.
«Клас безпеки» обладнано різноманітним навчально-методичним матеріалом: муляжами вибухонебезпечних предметів, топографічними картами, інвентарем пожежної безпеки, інформаційними стендами, яскравими інструкціями та іншим приладдям.

Тут учні здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності. Зможуть в теорії й на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, правил безпеки дорожнього руху, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій.
У заході взяли участь: заступник начальника Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник Юрій Кириченко, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир, директор ліцею Людмила Шевчук, діти та запрошені.
Представники ДСНС провели для учнів «Урок безпеки» в ігровій формі. Малеча активно спілкувалася з рятувальниками про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу тощо. Також, вони мали можливість за участі представників ДСНС особисто проінспектувати справжній пожежний автомобіль, поміряти форму та спробувати себе у ролі рятувальника.