Новини Суспільні

20 років мистецькій школі!

Звітний концерт Борщагівської мистецької школи відбувся вчора в актовій залі Софіївсько-Борщагівського ліцею.

Історія школи почалася з 2003 року, коли на базі Софіївсько-Борщагівської ЗОШ була створена повноцінна філія Петрівської музичної школи. Так з одного класу фортепіано почала своє зростання та розвиток мистецька школа, яка з 2020 року стала КЗПОСК “БОРЩАГІВСЬКА МШ”. Зараз тут навчаються 535 учнів, працюють 45 викладачів, які навчають дітей на 6 відділах за 22 спеціальностями.

20 років викладачі мистецької школи вчать діток хореографії, вокалу, театральному мистецтву, грі на різноманітних музичних інструментах, всебічно розвивають таланти нашої молоді, прививають любов до України та національних традицій.

     

З нагоди 20-річчя Борщагівської мистецької школи сільський голова Олесь Кудрик передав у подарунок закладу два ноутбуки. Ці подарунки та почесну Подяку всьому колективу вручила керівнику мистецької школи Маргариті Лук’яненко начальник управління освіти, молоді та спорту сільської ради Лариса Лахтадир.

З вітальними словами до присутніх звернулася також голова Київської обласної профспілкової організації Профспілки працівників культури України Тетяна Яковенко.

Дякуємо нашим ЗСУ за ці щасливі моменти, і за те, що наші талановиті діти продовжують ходити на гуртки, культурно розвиватися, заради свого майбутнього у вільній незалежній країні!