Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Шановні військовослужбовці – захисники та захисниці України!

Вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Ви – наша гордість, надія й опора, хранителі спокою та запорука нашої свободи. Завдяки вам ми прокидаємося щоранку та засинаємо увечері, працюємо й навчаємося, бо знаємо, що ви стоїте на сторожі нашої безпеки, ви впевнено тримаєте небо над нами!

Збройні сили України – це незламна й професійна армія сильних, сміливих, вольових захисників, які роблять усе можливе й неможливе, щоб звільнити рідну землю від окупантів. Професійністю нашої армії тепер захоплюються не лише в Україні, а й у всьому світі. Наші воїни є прикладом для наслідування, самовідданості та віри в рідну державу, в її світле майбутнє.

Бажаю усім захисникам і захисницям із честю пройти складні випробування, що випали на долю українського народу та повернутися до рідних живими й здоровими. Бажаю вам стійкості, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, успіхів на службі та в особистому житті. Зберігайте спокій і оптимізм в душі, бережіть щастя й доброту в серці. А ми будемо щодня молитися за вас, і працювати, кожен на своєму місці, допомагати армії, наближаючи нашу перемогу.

Дякую кожному й кожній, хто допомагає нашій державі вистояти проти російського терору!

Вічна пам’ять усім, чиє життя забрали російські окупанти!

Слава всім, хто захищає Україну!

Слава Україні!

Сільський голова Кудрик О.Т.