Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, члени виконкому!

Вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Представляти громаду, знати проблеми мешканців і докладати всіх зусиль для їх вирішення – відповідальна місія кожного, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

У країні війна, а це породжує нові проблеми й важливі завдання перед нами. Дбати про спокій і безпеку людей, забезпечувати їх першочергові потреби, оперативно реагувати на нові виклики життя, злагоджено та ефективно працювати на благо наших жителів – наші головні завдання.

Ми маємо підтримати людей, які знайшли прихисток у нашій громаді, тікаючи від війни. Допомогти, тим хто з різних причин, опинився у складних життєвих обставинах. Ми також, повинні створити умови для роботи підприємств різних галузей, щоб забезпечити робочі місця та стабільність в громаді й країні в цей нелегкий час. Важливо зараз своїми діями підтримувати військовослужбовців ЗСУ, які ризикуючи життям оберігають наш спокій.

Дорогі працівники ради, депутати, члени виконкому від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки, віри в перемогу і світле майбутнє. Хай кожен робочий день буде проведений з користю, а вдома на вас чекають родинний затишок, тепло і злагода.

Дякую за вашу працю! Маємо ще дуже багато роботи, тож єднаймося і йдемо до спільної мети!

Мудрості, витримки нам усім і мирного неба над головою!

Слава Україні!

Сільський голова Кудрик Олесь