Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Шановні представники/ці переміщених підприємств України!

важлива
важлива

Шановні представники/ці переміщених підприємств України!

 

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує Вас долучитись до опитування переміщених підприємств України, яке відбувається в рамках програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment).

Метою цього опитування є визначення проблем і потреб переміщених виробничих підприємств для подальшої підтримки їх «зеленого» відновлення.

За результатами отриманих даних буде здійснено аналіз проблем, з якими зіткнулися підприємства під час переміщення, а також у процесі відновлення своєї виробничої діяльності. Далі буде здійснено пошук та аналіз національних і міжнародних можливостей для задоволення потреб переміщених підприємств на їхньому шляху до відновлення.
Наступним кроком стане розробка пакетних пропозицій із консультування підприємств з подальшою розробкою рекомендацій/заходів із зеленого відновлення, враховуючи підбір фінансових можливостей для їх реалізації.

Консультації будуть надані фахівцями Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр РЕЧВ) на безоплатній основі в рамках виконання програми EU4Environment, яка фінансується Європейським союзом.

Крім цього, Центр РЕЧВ активно долучається до виконання інших проєктів міжнародної технічної допомоги, які мають на меті сприяти відновленню промисловості України. З огляду на це, результати опитування підприємств стануть підґрунтям для планування діяльності у рамках нових проєктів.

Для зручності опитувальник розроблений у вигляді анкети, яка складається з 6 секцій та налічує 34 питання, відповіді на які не відберуть у Вас більше 15 хвилин.

Посилання на опитувальник: https://forms.gle/eQd8Dt8VgtjQLHDw7
Онлайн-опитування буде тривати з лютого до кінця березня.

Дане опитування анонімне. Назва підприємства та контактні дані збираються для того, щоб уникнути повторень (наприклад, коли з одного підприємства опитувальних заповнюють декілька представників).

Результати опитування будуть оформлені у вигляді звіту та доступні на сайті Центру РЕЧВ (www.recpc.org).

У випадку запитань напишіть на info@recpc.org або зателефонуйте за номером 044 227 83 78.

Дякуємо за співпрацю та Ваш вклад у зелене відновлення країни!