Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Привітання Борщагівського сільського голови Кудрика Олеся Тимофійовича з 30-річчям Незалежності України

ВІТАЮ БОРЩАГІВСЬКУ ГРОМАДУ З 30-РІЧЧЯМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!

Дорогі мешканці й гості Борщагівської громади!Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України – найбільшим національним святом!

30 років незалежності – це справді знакова подія для Українського народу. Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки й створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. З кожним роком розбудови та розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення значення цієї історичної дати для країни й кожного з нас, бо лише з плином часу ми можемо повною мірою осягнути її важливість.

Україна – молода країна з багатовіковою історією. Українці – вольовий народ, який завжди прагнув свободи, незалежності, бажав бути повноправними господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручені справи, в об’єднанні зусиль мільйонів українців заради зміцнення незалежності нашої держави і її процвітання. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Бажаю вам міцного здоров’я і щастя, миру і злагоди, взаєморозуміння і згуртованості. Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної країни. Хай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до рідної землі!

Україно! Ти у мене єдина!