Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

30-ту річницю Незалежності України відсвяткували дружньою Борщагівською громадою!

24 серпня 2021 року ювілейну річницю Незалежності нашої країни відзначили у Борщагівській громаді велопробігом єдності та святковим концертом. Заходи проведено на території Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу.

У святковому веломарафоні взяли участь близько 100 учасників з національною символікою та вдягнених у вишиванки. Велосипедисти прямували вулицями Софіївської та Петропавлівської Борщагівки.
Під час урочистостей зі святом борщагівців та гостей громади привітав сільський голова Олесь Кудрик, його заступник Олександр Головко, секретар ради Олександр Медвідь та духовенство громади. Олесь Тимофійович побажав усім міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди, взаєморозуміння і згуртованості на нашій рідній українській землі! Також він вручив нагороди достойним представникам громади.
Для дітей і дорослих проведено захопливі розваги, атракціони, майстер-класи, виставку декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.
Крім того, усі присутні змогли побачити унікальну палеонтологічну виставку з найбільшої приватної колекції Едіакарського періоду, яка містить перші на Землі організми віком 570 млн років.
Атмосферу гарного настрою та милозвучних українських пісень створили солісти та колективи КЗПО СК «Борщагівська мистецька школа», КЗПО «Апельсин Плюс», зведений хор Борщагівської сільської територіальної громади, народний хор «Барви», гурт «Чураївна», ансамбль народної та авторської пісні «Перлина Петропавлівки», вокальна студія Your Voice. За активної участі СКК “Софіївський”.
Родзинкою свята стали виступи гостей свята — яскравого естрадно-вокального гурту SoloMia.

З Днем народження, Україно!