Новини Важливо!Новини Суспільні

Повідомлення про проведення  стратегічній сесії для формування завдання на розроблення  Комплексного плану просторового розвитку території Борщагівської територіальної громади та прийом заяв для  участі у стратегічної сесії

Борщагівської сільська рада повідомляє,  що стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного  плану просторового розвитку території Борщагівської територіальної громади Бучанського району Київської області відбудеться 09 березня 2023р.

Для участі у стратегічній сесії запрошуються представники:

  • локальних територіальних громад
  • ключових спільнот громади
  • представників заінтересованих  сторін – бюджетоутворюючих підприємств, установ та фондів, що сприяють розвитку територіальної громади
  • органів місцевого самоврядування

 Заяви для  участі у стратегічній сесії надаються в термін  з 03 лютого  2023 року до  27 лютого 2023 року (включно)   у письмовій формі за адресою: 08129, вул.Ярослава Мудрого,1-А, с. Петропавлівська  Борщагівка  Бучанського району Київської області  або надсилаються на електронну адресу – pbrada@ukr.net.

Форма заяви додається.

Відбір учасників стратегічної сесії за результатами розгляду поданих заяв буде сформований робочою групою відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва.

Учасники стратегічної сесії будуть проінформовані про місце і час проведення заходу не пізніше ніж за п’ять робочих днів до визначеної дати.