Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Час повертати своє. Приєднуйся до нас.

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.
Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.
МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Як це відбувається:

Переходь на сайт “ГВАРДІЯ НАСТУПУ” та подавай заявку безпосередньо в онлайн, заповнивши анкету кандидата.

Також доброволець може прийти у найближчий ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон»
А якщо залишилися питання, телефонуй: 080 010 00 20

Важливо: це жодним чином не мобілізація. Це суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивованих звільняти українську землю та наших людей.

БРИГАДИ:

  • «Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку);
  • «Червона калина» (до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ);
  • «Лють» (бригада Національної поліції України);
  • «Рубіж» (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині);
  • «Спартан» (потужна штурмова бригада, обороняла Харків);
  • «Кара-Даг» (кара за Крим, братиме участь у звільненні АРК);
  • «Буревій» (бригада утилізації російських військових);
  • «Азов» (легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя)

Обирай та приєднуйся до нас!