Новини Суспільні

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Відповідно рішення Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області «Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31» № 48-4-VIII від 12.02.2021  року, розробляється проект детального плану території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вулиці Зелений Гай, 31 який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

      Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  можна в приміщенні Борщагівської сільської ради за адресою: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на офіційній сторінці Борщагівської сільської ради в мережі Інтернет: https://brada.gov.ua

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08129, Київська обл., Бучанський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1-А та на e-mail: pbrada@ukr.net протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 28.08.2022 р. по 07.09.2023 р.)

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – Борщагівська сільська рада.