Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА!

День народження села Петропавлівська Борщагівка відзначили у святковій, невимушеній атмосфері. Гарному настрою сприяли сонячний день, теплий вечір, посмішки дітей і дорослих, запальні музика і танці.
Свято розпочалося з розважальної програми для наймолодших: ігри з аніматорами, стильний аквагрим, фотозони, батути та атракціони для діток.
Під час урочистостей Борщагівській сільський голова Олесь Кудрик теплими словами привітав усіх з храмовим святом та вручив нагороди та подарунки жителям Петропавлівської Борщагівки, які працюють у різних сферах і своєю щоденною працею розвивають рідне село.
Борщагівців зі святом привітав і голова Бучанської РДА Микола Ляшенко та вручив Олесю Тимофійовичу державну відзнаку від голови Верховної ради України Дмитра Разумкова за суттєвий внесок у розбудову громади.
Також, слова вітання і Божого благословення для громади звучали із вуст протоієрея Василія (Алексика) – настоятеля Храму Преподобного Симеона Стовпника та протоієрея Володимира (Соломахи) – настоятеля Храму Різдва Божої Матері села Петропавлівська Борщагівка.
Багато позитивних емоцій подарували глядачам творчі колективи Борщагівської громади. Вокальні і хореографічні номери виконали: зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» Борщагівської мистецької школи; викладач вокалу КЗ «Апельсин Плюс» Ганна Швець та вихованиця закладу Влада Шевченко; Центр хореографічного мистецтва ПоСтОлЯтА; спортивний клуб STAR TEAM із художньої гімнастики; Віталій Некрасов – викладач вокалу у Борщагівській мистецькій школі; зразкова хореографічна студія танцю «Ідеал – Dance family»; Микола Різник – учасник бойових дій у Донецькій та Луганській областях України; діти з Open Art Studio – студії творчого розвитку дітей; Анастасія Лухтан – викладач студії вокалу «Your Voice»; Василь Радченко – композитор, співак, учасник проекту Голос Країни 7 сезон; Народний аматорський колектив «Барви»; ансамбль народної та авторської пісні «Перлина Петропавлівки»; гурт української пісні «Чураївна». Гості свята – прекрасний гурт «ТамДеМи». Окремої уваги заслуговує чудове піксельне ШОУ і феєрверк.
Також незабутню і яскраву концертну програму подарували громаді українські зірки: гурт «СКАЙ», Е.К.А, гурти W.H.I.T.E., СКРЯБІН & Юрко Юркеш Юрченко і Наталія Могилевська, яку не хотіли відпускати зі сцени. На прохання глядачів зірки співали на біс.
Свято вдалося, ніхто не залишився байдужим у цей чудовий день і запальний вечір!