Новини Важливо!Новини Суспільні

Дорогі жителі та гості Борщагівської громади!

День села – це храмове свято, яке єднає, дарує гарний настрій, відчуття великої щасливої родини. Відзначення Дня народження села символізує любов до рідного краю, його історії та культури, до своїх земляків.

Ми близько до серця сприймаємо всі невдачі й труднощі, які іноді стаються в селі й громаді. Але й щиро радіємо успіхам, пишаємося досягненнями, які складаються з щоденної праці, знань, вмінь і талантів наших мешканців.

Я впевнено можу сказати, що найбільшим багатством в селі є саме ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди.У цей світлий день від щирого серця зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба над головою. Нехай серця наповнюються добротою, гордістю за своє рідне село, за свою громаду, прагненням до єдності та порозуміння.
Ми доклали зусиль, щоб зробити для вас сьогодні чудове свято, щоб ви отримали позитивні емоції, провели час із задоволенням.

Тож, гостинно запрошую усіх на святкування Дня села, яке відбудеться сьогодні, 14 вересня 2021 року, біля Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка, по вул. Паркова, 34-Б. Початок о 17:00. З днем народження Петропавлівська Борщагівка! Святкуймо разом!