Новини Важливо!Новини Суспільні

Перша зустріч у 2024 році з лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Борщагівської громади!

Сьогодні сільський голова Олесь Кудрик спілкувався з представниками учнівського самоврядування шкіл Борщагівської громади на різноманітні теми. Зустріч була продуктивною, конструктивною та проведена в форматі «круглого столу»

✔️Діти висловлювали своє бачення ініціативних проєктів і розповіли про те, як їх можна реалізувати. Жваво дискутували та ставили ряд питань сільському голові, зокрема про участь у прийнятті рішень щодо:

🔸 Благоустрою території школи;

🔸 Харчування;

🔸 Механізму вирішення складних ситуацій, які можуть виникати на рівні закладу освіти.

✔️Були обговорені вже діючі проєкти, які реалізовували лідери учнівського самоврядування закладів освіти Борщагівської громади, а саме:

🔸 Проєкт волонтерської діяльності (збору пластику для протезів, виготовлення окопних свічок, проведення благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ)

🔸 Проєкт збору та переробки для вторинного використання як сировини до 3-Д принтера.

🔸 Проєкт мотиваційного “Фестивалю успіху” для учнів у вигляді гри з можливістю накопичення балів за виконані завдання протягом навчального року та можливості їх використання у кінці року.

✔️Перейшли до запланованих проєктів. Проєкти, які лише на початковій стадії, але мають величезний потенціал та користь не тільки для учнів, а й для громади:

🔸 Проєкт на розвиток лідерських навичок “Лідер-exchange”. Організація зустрічей, направлених саме на обмін досвідом між учнівським самоврядуванням кожної зі шкіл громади.

🔸 Проєкт підтримки та психологічної допомоги дітям із числа внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій. Допомога в адаптації у новому колективі, налагодженні комунікації з викладачами та учнями.
“Таку допомогу потрібно надавати не тільки дітям, які мають статус ВПО, а й місцевим, які мають проблеми з адаптацією в колективі. Звичайно такі проєкти реалізуються за допомогою кваліфікованих дитячих психологів із залученням фахівців для здійснення консультативно-контролюючої функції”,- зазначив голова.

🤝До спілкування також долучилися: начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир; начальник відділу освіти Олег Комарницький, завідувач сектору культури Ольга Бурлика, заступник директора КЗЗСО «Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка» з виховної роботи Оксана Огієвська, педагог-організатор Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка Ольга Заїка та директор КЗПО «ЦДТЮ «Апельсин Плюс» Владислава Шевченко.

Під завершення зустрічі Олесь Тимофійович подякував учням за конструктивне обговорення, перспективні проєкти та проявлену наполегливість до змін задля кращого майбутнього.