Новини Суспільні

На порядку денному питання освіти та молодіжної політики

18 травня у приміщенні Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулось засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради.

У колегії взяли участь керівники закладів освіти, культури та спорту, працівники відділу. Колегія відбулася за участі Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика, його першого заступника Олександра Головка та начальника управління фінансів Наталії Краснощокової.

Під час колегії розглянули питання:

✅ Про стан організації харчування в закладах освіти Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області

✅ Про ефективність управлінської діяльності та результативність організації освітнього процесу за дистанційними технологіями у 2020/2021навчальному році.

✅Про ефективність використання бюджетних коштів.

У ході наради також говорили про:

📒організоване завершення 2020/2021 навчального року

електронну реєстрацію та порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти

📒забезпечення дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти (за результатами моніторингу) та підготовку матеріально-технічної бази ЗО до 2021/2022 навчального року

📒роботу з кадрового діловодства в закладах освіти (за результатами моніторингу)

📒створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області»

📒впровадження молодіжної політики Борщагівської сільської територіальної громади

📒формування проєкту дорожньої карти щодо молодіжної політики в громаді та про організацію культурно-масової роботи у Борщагівській сільській територіальній громаді.