Новини Важливо!Новини Суспільні

Ліцей Петропавлівський – комфортний освітній простір для навчання і всебічного розвитку дітей!

У «Ліцеї Петропавлівський» днями відбувся урочистий захід присвячений Дню Соборності України та з нагоди відкриття оновленого арт-простору в закладі.

У відремонтованій актовій залі талановиті учні ліцею співали, танцювали та показали виставу за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Співочі таланти продемонстрували й працівники ліцею – викладачі музичного мистецтва закладу.

На заході були присутні: Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, його заступники, секретар ради, секретар виконкому, керівники підрозділів сільської ради: відділу капітального будівництва; управління освіти, культури, молоді та спорту; відділу економіки та торгівлі; директор будівельної фірми, яка виконувала ремонтні роботи, а також ветерани АТО/ООС, які є колишніми учнями закладу.

Директор «Ліцею Петропавлівський» Людмила Шевчук привітала присутніх зі святом та подякувала усім причетним до створення нового комфортного освітнього простору.

Олесь Тимофійович зазначив, що все це ми робимо заради дітей – світлих, радісних, талановитих, таких, які знаходяться зараз на сцені та в залі. Подякував Захисникам і Захисницям за можливість жити й працювати заради майбутнього нашої прекрасної молоді.

Варто зазначити, що будівля Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи збудована 1939 року, тож їй вже 85 років. Заклад потребував термінового ремонту.

Наразі капітальний ремонт приміщень «Ліцею Петропавлівський», загальна площа яких складає 6500 м², з облаштуванням приміщень найпростішого укриття (площею 1700 м²) завершено. У ліцеї виконано утеплення зовнішніх стін та відремонтовано покрівлю; відремонтовано спортивний та актовий зали з встановленням інфрачервоної енергозберігаючої системи опалення ЕФФІ з автоматизованою системою контролю опалення. Відремонтовано актову залу, загальною площею 200 м², зі встановленням сучасного музичного обладнання. Виконано капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, з оповіщенням про пожежу, а також комп’ютерну мережу ліцею з можливістю провідного та безпровідного доступу до мережі Інтернет. Забезпечено інклюзивність будівель.

Попри величезний обсяг ремонтних робіт, навчальний процес у закладі не припинявся, а у літній період бригади працювали без вихідних і в кілька змін. Тож, маємо чудовий результат – створено комфортний освітній простір для навчання та розвитку дітей!