Новина ДняНовини Суспільні

Дорогі освітяни Борщагівської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом!
Професія вчителя – це поклик душі! Це наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Вчитель не тільки навчає, він є прикладом для наслідування молодого покоління, наставником, другом і порадником.
У період, коли дитина формується як особистість, саме педагоги і батьки повинні допомогти їй у цьому – дати максимум знань і навчити орієнтуватись у сучасному світі.
Зраз в умовах пандемії педагогам теж нелегко, вчитель повинен навчити дитину пристосовуватись до нових реалій життя, долати нові виклики, навчити самоорганізації.
Упевнений, що в нашій громаді працюють найкращі професіонали, прекрасні педагоги, вчителі, вихователі, тренери, керівники гуртків і секцій.
Бажаю вам міцного здоров’я, сил, натхнення, успіхів у вашій благородній справі, невичерпної творчої енергії, людської шани й поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі й тепло вашого серця, а також любов до улюбленої професії.
Дякую за вашу щоденну працю. Її важко переоцінити. Від того, наскільки якісною є освіта, як сумлінно ви вкладаєте знання і досвід у серця й голови ваших вихованців, залежить майбутнє нації.
Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя. Хай святковий день принесе вам лише позитивні емоції, теплі й щирі вітання від колег і ваших учнів!

Сільський голова Олесь КУДРИК