Новини Суспільні

До Дня фізичної культури і спорту у Борщагівській громаді відбулися тематичні заходи!

Щороку, в другу суботу вересня, в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято було запроваджено в 1994 році для популяризації здорового способу життя та розвитку спорту в Україні.

У сьогоднішніх реаліях війни спорт, як ніколи, важливий для українців. Він допомагає залишатися сильними духом і тілом, дає надію на Перемогу і впевненість у завтрашньому дні.

З нагоди свята, 9 вересня, у межах Всеукраїнського проекту НОК України «Олімпійський урок» КЗ ДЮСШ “Борщагівець” провів святкові змагання і показові виступи з гандболу, біатлону, самбо, баскетболу, футболу та джиу-джитсу.

У відкритих уроках брали активну участь батьки дітей-спортсменів. Вони вчилися грати в різні ігри та виконували фізичні вправи разом із дітьми, що додало масу позитиву усім учасникам.

Сьогодні, як продовження суботніх заходів, відбулося урочисте вручення відзнак тренерам-викладачам ДЮСШ «Борщагівець» за ефективну організацію навчально-тренувальної роботи та підняття іміджу Борщагівської громади на змаганнях різних рівнів.

Нагороди вручили Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик, Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, заступник Київського обласного осередку Федерації біатлону України Максим Первой, а також директор ДЮСШ, заступник голови Відділення НОК України в Київській області Ігор Підкіпний.