Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

ДЮСШ «Борщагівець» вже відкрив двері для малих спортсменів

Нещодавно утворений Комунальний заклад “Дитячо-юнацька спортивна школа «Борщагівець» Борщагівської сільської ради вже розпочав свою роботу, діти вже тренуються з професійними тренерами.
Першим досягненням закладу стало налагодження співпраці з Національним олімпійським комітетом України, а саме обласним відділенням НОК.
Важливо, що спільними зусиллями сільської ради та депутатського корпусу виділено земельну ділянку навпроти Ліцею №1 у с. Петропавлівська Борщагівка для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу, який стане потужною матеріально-технічною базою ДЮСШ.
Сьогодні, у рамках Всеукраїнського проекту під патронатом НОК України #OlympicLab за напрямом «Екологічний модуль», відділення НОК України в Київській області та КЗ ДЮСШ «Борщагівець» висадили молоді дерева на території Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка. Подвір’я закладу тепер прикрашають 15 чудових сакур.
У заходах взяли участь: секретар Борщагівської сільської ради Олександр Медвідь, заступники сільського голови Олександр Головко та Роман Гусєв, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту сільради Віталій Масло, директор КЗ ДЮСШ «Борщагівець», член виконкому Відділення НОК України у Київській області Ігор Підкіпний, директор Ліцею Тетяна Мишкіна, представники ГО «Об’єднана Борщагівська громада», адміністрація, тренери й вихованці ДЮСШ.
Від олімпійського комітету до акції долучилися: голова відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський; член виконкому Відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий та член відділення НОК України в Київській області Андрій Кравченко.
Учасники заходу дійсно отримали заряд позитивних емоцій і провели час з користю.

Нагадуємо, що в КЗ ДЮСШ «Борщагівець» наразі представлені такі види спорту, як біатлон і гандбол, у планах ще баскетбол.
Заняття з БІАТЛОНУ проходять за адресою: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Шкільна, 27-А (ЗОШ); з ГАНДБОЛУ за адресою: с Софіївська Борщагівка, провулок Шкільний, 1В (НВК). Тренер Радько Тетяна Миколаївна, тел.: 050-922-47-31 (вайбер, телеграм).