Новини Суспільні

«Чураївні» – 15 років!

Відбувся захід присвячений 15-річчю вокального гурту «Чураївна» Центру культури і дозвілля Борщагівської громади та з нагоди Дня Конституції України.

Гурт «Чураївна», керівником якого незмінно є заслужений працівник культури України Ірина Якубовська, це – самобутній вокальний колектив, берегиня української пісні, що гармонійно вписався в культурне життя села Софіївська Борщагівка. За 15 років існування колективу учасники гурту змінювалися. Сьогодні на сцені виступав постійний склад ансамблю: Лариса Кононенко, Надія Краснопольська, Любов Захаріяш, Ганна Ярмолюк, Галина Бондаренко, Нелля Просяник, Вікторія Сєрік, Ніна Гопкало, Лілія Корнієнко, а також нові учасниці Галина Волох та Катерина Яворська.

Гімн України звучав сьогодні у виконанні “Чураївни” та дитячого хору ”Сходинки”.

На заході у Софіївсько-Борщагівському ліцеї були присутні завідувач сектору культури Управління освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Ольга Бурлика та голова сільського осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка Тетяна Петровська.

Також на захід були запрошені волонтерські організації та благодійні фонди, які працюють в громаді. Вони ознайомили присутніх зі своєю діяльністю, розповіли про свою активну волонтерську роботу, про допомогу фронту і постраждалим мешканцям зі Сходу.

Усі присутні змогли долучитись до активних зборів та зробити свій внесок у допомогу нашим воїнам.

Тримаємо культурний фронт і впевнено йдемо до перемоги разом!