Новини Важливо!

ПОРЯДОК РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДО ЗДО

Рішенням сесії Борщагівської сільської ради від 26.04.2021 № 5-5-VІІІ затверджено Положення про електронну реєстрацію та Порядок зарахування дітей до комунальних закладів дошкільної освіти.

Відповідно до Положення, з метою розширенням бази електронної реєстрації, проводиться уніфікація реєстраційних записів та впровадження процесу електронної перевірки документів для постановки у чергу.

Повідомляємо:

З 1 червня 2021 року в штатному режимі відновиться робота  електронної черги до закладів дошкільної освіти Борщагівської сільської територіальної громади. Всі бажаючі зможуть подати заявки в режимі онлайн.

Особам, які були зареєстровані до 1 травня 2021 року  ГАРАНТУЄТЬСЯ збереження дати реєстрації за умови уточнення  їхніх даних з 21 по 31 травня 2021р.

Вам буде надіслано системне повідомлення на електронну адресу, яка була вказана при реєстрації в черзі. У повідомлені міститься ВСЯ інформація для проходження авторизації. (Дата надсилання повідомлення: 21 травня)

У випадку, якщо повідомлення не надійшло, перевірте будь ласка, розділ «СПАМ» в електронній пошті, або Ви не вказали свою адресу.

Порядок роботи електронної реєстрації:

 1. Внести дані про дитину.
 2. Обрати ОДИН з бажаних закладів ЗДО.
 3. Завантажити ФОТОКОПІЮ документів:
  • Копію свідоцтва про народження дитини (обов’язково)
  • Внести копію документу про пільги (за наявності)
  • Копію документа про реєстрацію Форма 13 для тих, хто прописаний в Борщагівській ОТГ
 4. У випадку зарахування система згенерує повідомлення та надішле на Вашу електронну скриньку.
 5. Протягом 20 днів подайте оригінали документів в дошкільний заклад

 

Перелік ЗДО, до яких здійснюється набір, кількість груп, що функціонують , документи та інша важлива інформація буде опублікована на сайті 21 травня 2021р.

Шановні батьки!

Наголошуємо – Система електронної реєстрації автоматизована.

Впливати на рух черги неможливо!

Дякуємо за розуміння!