Новина ДняНовини Важливо!

У неділю 14 квітня у нашій громаді відбувся грандіозний турнір дитячої Ліги з БДД серед білих пасків “KinGi” для дітей віком від 4 до 12 років!

Захід відбувся за підтримки сільського голови Олеся Кудрика, а також депутата І округу та секретаря ради Олександра Медвідь, з чіткою організацією змагань від Ветерана війни Артема Кичко, який є головним тренером та засновником СК «Kychko Fight Club» в ЖК «Чайка».

“Основними цілями цього проекту є популяризація Бразильського Джиу Джитсу в Україні, мотивація дітей відвідувати тренування не заради тренувань, а заради досягнення мети, в даному випадку бути переможцем та отримати звання Абсолютного Чемпіона Ліги“, – зазначив Артем.

Філософія клубу – «Хочеш боротися? Борись на татамі!»

Цим гаслом організатори хочуть максимально зменшити вуличні бійки, булінг і закликати дітей займатися БДД в спортивних залах! А для перевірки своїх бойових умінь – брати участь в Лізі.

✔️Загалом зареєструвалось150 учасників з 10 клубів Києва та області. Змагання проходили під гучні вболівання батьків, незалежне суддівство від професійних рефері під керівництвом головного судді Вадима Пузанова – чорний пасок з БДД. Все відбувалось на вищому рівні.

✔️Діти змагались, батьки вболівали, тренери давали настанови. Емоції переповнювали залу, а невтомні та заряджені бійці все рвались до чемпіонства! З результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Пам’ятними медалями були нагороджені всі учасники кожної міні груп у кожній ваговій та віковій категорії. 🥇🥈🥉

Кубками нагородили переможців кожної міні групи та переможців Абсолютної категорії. 🏆🥋

Цінними подарунками та памятними кубками були нагороджені переможці Абсолютної категорії:

🏆 Даміана Лиско (Кідс-І 4-6р);

🏆 Софія Заіграіва (Кідс-ІІ 7-9р);

🏆 Роберт Лузан (Кідс-І 4-6р);

🏆 Максим Шимко (Кідс-ІІ 7-9р);

🏆 Артем Шимко (Кідс-ІІІ 10-12р).

Бажаємо подальших професійних успіхів і впевнених перемог у спорті та в житті!

Пишаємося, що у нас в громаді так багато талановитих юних спортсменів і спортсменок!