Новини Суспільні

Заряджені гідністю та жагою до свободи! 10 років по тому…

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Цей день є символом творення новітньої історії держави та пам’ятною датою, яка вшановує патріотизм і мужність українців, що відстоювали цінності свободи, демократії та вибору народу щодо європейського розвитку держави під час доленосних подій – Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності кінця 2013-го – початку 2014 років.

Революція гідності, яка починалася з євроінтеграційних вимог, стала черговим етапом утвердження України як незалежної держави. Ці протести стали найбільш голосною та чітко сформульованою заявою українців про свій вибір і цінності – гідність, свободу, незалежність, демократію.

Сьогодні ми чітко бачимо зв’язок подій десятирічної давнини. Революція гідності й російсько-українська війна – це єдиний процес, продовження багаторічної боротьби українців за свою історичну пам’ять, свою культурну ідентичність, своє вільне майбутнє.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

Велика вдячність і слава усім, хто відстоював свободу на майданах, та тим, хто боровся і продовжує зараз зі зброєю в руках захищати Україну, витісняючи російського ворога з рідної землі.

Гідність і Свобода – наша зброя Перемоги, яка завжди при нас. Тому ми незламні та непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

Сільський голова Олесь Кудрик