Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

Відбувся Чемпіонат з футболу серед школярів Борщагівської сільської ради!

На стадіоні “Козак-Арена” у Петропавлівській Борщагівці відбувся Чемпіонат з футболу серед школярів Борщагівської сільської ради. Чемпіонат започаткувало учнівське самоврядування Борщагівської громади за підтримки Відділу освіти, культури, молоді та спорту.
Футбольні команди Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка, Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ I-III cт. та Софіївсько-Борщагівського НВК зійшлися на футбольному полі. Кожна команда мала свою активну групу підтримки. Підтримали гравців своїх команд і директорки закладів – Ліцею№1 Тетяна Мишкіна так і Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ Людмила Шевчук.
Чемпіонат відкрив завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Віталій Масло. У своїй промові він наголосив, що цей чемпіонат, ініційований президентами навчальних закладів громади, має на меті згуртувати молодь Борщагівської громади.
Першу гру досить динамічно зіграли між собою команди Ліцею №1 та Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ. Перемогу здобула команда Ліцею №1 з рахунком 4:0.
У другому футбольному двобої зійшлися команди Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ та Софіївсько-Борщагівського НВК із рахунком 2:2.
Третя гра між ліцеїстами й учнями Софіївсько-Борщагівської НВК завершилася рахунком 2:0 на користь ліцеїстів та остаточно розставила команди в турнірній таблиці наступним чином:
1 місце – команда Ліцею №1
2 місце – команда Софіївсько-Борщагівської НВК
3 місце – команда Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ
Пишаємося учнівською молоддю громади! Вітаємо переможців та дякуємо усім командам за чудові ігри, насичені гострими спортивними моментами!