Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 8-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

24 грудня 2021 року відбулася передсвяткова восьма чергова сесія Борщагівської сільської ради VIII скликання. Під головуванням сільського голови Олеся Кудрика, за участі секретаря ради Олександра Медвідь, депутатів, представників громади та структурних підрозділів сільської ради підбили підсумки поточного року та окреслили плани на наступний.

На порядок денний було винесено 60 питань. Окремими розділами йшли архітектурні й земельні питання. Детальніше з порядком денним і проєктами рішень можна ознайомитись на сайті сільської ради https://brada.gov.ua/society/розпорядження-про-скликання-8-ої-чер/

Депутати затвердили ряд програм соціального характеру на 2022 рік, що стосуються сфер освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства тощо.

Також внесли зміни до багатьох діючих програм з урахуванням пропозицій депутатів і громади.

Важливим питанням стало затвердження рішення «Про бюджет Борщагівської сільської територіальної громади на 2022 рік». Бюджет прийнято одноголосно – усі 35 депутатів проголосували «ЗА»! Його обсяг складає понад 1,3 млрд грн. Зазначимо, що вилучення з місцевого до державного бюджету теж буде значне і становитиме 129 млн грн, що у порівнянні з 2021 роком збільшиться на 16,5 млн грн. Це говорить про економічну потужність та фінансову самодостатність Борщагівської громади, дякуючи, у першу чергу, економічно активним суб’єктам підприємницької діяльності, які сплачують податки.

Загалом сесія була досить насиченою й продуктивною. Усі рішення порядку денного були прийняті, оскільки кожне з них було обговорено й опрацьовано на постійних депутатських комісіях сільської ради й винесене на голосування вже з внесеними правками.

З сесійної зали велася онлайн-трансляція, яку можна переглянути на сторінці «Борщагівська сільська РАДА/Official» у мережі Фейсбук.

Детальніше з усіма рішеннями, прийнятими депутатами на сесії, та результатами поіменного голосування ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Борщагівської сільської ради у терміни передбачені законодавством.

На завершення сесії сільський голова Олесь Кудрик подякував депутатам, працівникам сільської ради, комунальних закладів, підприємств за роботу та просто небайдужим громадянам, за те, що вболівають за громаду, живуть її проблемами, радіють досягненням. Подякував платникам податків, які дають можливість селам громади активно розвиватися й бути успішними.

Олесь Тимофійович привітав усіх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав, щоб наступний 2022 рік був кращий за попередній, щоб у кожній домівці панував мир і спокій, щоб рідні і близькі були здорові.