Новини Важливо!Новини Суспільні

Відбулося друге пленарне засідання 16-тої чергової сесії Борщагівської сільської ради VIII скликання

Учора відбулося друге пленарне засідання 16-тої чергової сесії Борщагівської сільської ради VIII скликання під головуванням сільського голови Олеся Кудрика, за участі секретаря ради Олександра Медвідь, депутатів, представників громади та керівників структурних підрозділів сільської ради.

На початку сесії Олесь Тимофійович вручив почесні нагороди депутатам до Дня місцевого самоврядування. А саме, від обласної ради: Роману Гаху, Павлу Пальчевському, Лесі Талько та працівниці сільради Ользі Шайдюк; від районної державної адміністрації: Олександру Байді та Світлані Шумигай, від сільської ради: Ользі Волоховій та Тетяні Гараніній.

Депутати розглянули 4 архітектурних питання та 57 земельних. Серед архітектурних питань депутати підтримали:
🔹Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території під розміщення громадської споруди – укриття (ПРУ) та об’єкту спортивного призначення по вул. Сумській, 17-А в с. Петропавлівська Борщагівка».
🔹 Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території під розміщення багатоквартирної житлової та громадської забудови в с. Чайки».
🔹Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для будівництва мультифункціонального спортивного комплексу з іншими об’єктами соціальної інфраструктури в селі Петропавлівська Борщагівка по вул. Зелений Гай, 31».
🔹 Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану села Чайки».

Серед земельних затверджено ряд питань, що стосуються: затвердження технічної документації із землеустрою; передачу земельних ділянок комунальної власності у постійне користування; надання згоди на передачу в суборенду орендованих земельних ділянок комунальної власності; надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та ін.

На завершення засідання Олесь Тимофійович подякував присутнім за роботу не лише під час сесії, а й протягом року. Подякував нашим Захисникам і Захисницям, за те, що маємо можливість приймати важливі рішення на місцях заради розвитку громади!

Перемоги та мирного неба нам усім!
Слава Україні!🇺🇦 Слава ЗСУ