Новини Суспільні

Учасникам бойових дій служба зайнятості пропонує професійне навчання!

Запрацював механізм підтримки конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом їх професійного навчання, яке здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. Подавати заявки на навчання можна онлайн та звертатися особисто до найближчого центру зайнятості.

▫️Таке навчання здійснюється шляхом первинної підготовки за професією, також є можливість опанувати іншу професію (перепідготовка) або підвищити кваліфікацію за професією, яку вже має особа.

▫️Навчання як за очною (денною або вечірньою), так і дистанційною та дуальною формами. Строк навчання – до 6 місяців.

УБД або особи з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:

1️⃣ Обрати професію, програму з переліку ліцензованих професій та освітніх програм. Ознайомитися з реєстром освітніх програм для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни можна на сайті Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua/storinka/reyestr-osvitnih-program-dlya-organizaciyi-navchannya-dlya-uchasnykiv-boyovyh-diy-ta-osib-z)у розділі «Навчання».
2️⃣ Визначити заклад професійної освіти Державної служби зайнятості.
3️⃣ Подати заяву до центру зайнятості заяву особисто або заповнити онлайн-заяву (https://edveteran.dcz.gov.ua/) за посиланням.

☝️Служба зайнятості здійснює відшкодування витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також забезпечує місцем проживання на час навчання.

📌Збережіть контакти центрів зайнятості (https://kir.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-centriv-zaynyatosti-kyyivskoyi-oblasti) Київської області