Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

У навчальних закладах Борщагівської громади пройшли святкові заходи до Дня знань

1 вересня – особливе свято. Традиційно цього дня в школах проходять урочистості до Дня знань.
Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик завітав на урочисту лінійку до Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи, Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка та Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу.
Теплими словами він привітав учнів, вчителів, батьків з Днем знань, першачки отримали подарунки.
Олесь Тимофійович зазначив, що приміщення Петропавлівсько-Борщагівської школи ще недавно знаходилося у жахливому стані, проте, за рахунок виділених коштів з бюджету сільської ради, його відремонтовано: зроблено фасад та ремонт корпусу старшої школи. Деякі роботи ще тривають, проте, зовсім скоро все буде готово.
Сільський голова подякував за злагоджену роботу директорам шкіл, колективу закладів, а також батькам учнів за розуміння і підтримку. Він зазначив, що коли ми працюємо на благо громади в одній команді, тоді все буде добре. Діти здобуватимуть добрі знання в гарних умовах. Головне у будь-якій ситуації залишатися людьми.
Також, він побажав школярам бути уважними, старанними, черпати знання, пізнавати нове, не зупинятися на досягнутому. А усім присутнім – успіхів, наснаги, невичерпної енергії та міцного здоров’я.

Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка:

Навчально виховний комплекс Софіївської Борщагівки: