Новина ДняНовини Важливо!Новини Суспільні

У межах проєкту «Активні парки – локації здорової України» відбулося відкриття спортивної локації в Софіївській Борщагівці

«Активні парки – локації здорової України» – це проєкт Президента України, який направлений на оздоровлення нації та створення вільного доступу до рухової активності. Він передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності.
Відкриття такої локації сьогодні відбулося у с. Софіївська Борщагівка (провулок Шкільний, 5). Це було яскраво і невимушено. Дітки показували майстер-класи, гралися й ділилися враженнями.
На території локації розміщено інформаційний стенд, а також таблички з QR-кодом для сканування і можливістю переходу на ресурс з відеоуроками від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності.
На відкриття завітав начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв. Він привіз набір спортивного інвентарю, яким зможуть користуватися усі охочі.
На заході також були присутні заступник голови Бучанської РДА Максим Петльований, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Віталій Масло.

Спорт має бути доступним для всіх!