Новини Важливо!Новини Суспільні

У Борщагівській громаді пройшов II територіальний етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з волейболу

Сьогодні у Софіївсько-Борщагівському ліцеї команди дівчат чотирьох закладів освіти Борщагівської громади, змагалися за перемогу. А у п’яти команд юнаків сьогодні відбувся перший ігровий день.

Змагання розпочав голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, який зробив урочистий перший пас командам🏐. Він побажав учасникам і всім присутнім завжди бути пліч-о-пліч, впевнено йти до перемоги та подарував м’ячі для різних видів спорту господарям зали.

Юні волейболісти продемонстрували гарну командну гру, неабияку наполегливість та вміння бути пліч-о-пліч.

🏆Серед дівчат:
🥇І місце виборола команда “ВІДЛУННЯ” Ліцею N 1 с. Петропавлівська Борщагівка, яка уже скоро позмагається в наступному – районному етапі.
🥈II місце – команда “МАНЧЕСТЕР” приватного закладу “Міжнародний ліцей “Михаїл”
🥉III місце – “СОФІЙЧАНКА” Софіївсько-Борщагівського ліцею
IV місце – “СПАЛАХ” Ліцею Петропавлівський.

Хлопці ж матимуть ще другий ігровий день наступного тижня, де буде визначено переможця серед п’яти команд закладів освіти.

Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик привітав команди з гарними результатами, подякував їх тренерам за якісну підготовку, а суддям за неупереджене суддівство. Олесь Тимофійович відмітив гарну спортивну підготовку та чудову атмосферу під час ігор. Усім командам він вручив у подарунок спортивний інвентар.

В.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський подарував Прапори України для команд-переможців серед юнаків та дівчат. З ними вони представлятимуть громаду, район, область на наступних етапах змагань.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити такі заходи заради майбутнього наших дітей!
Разом переможемо!🇺🇦