Новини Суспільні

У БОРЩАГІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ГОВОРИЛИ НА ТЕМУ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

1 грудня відбулася робоча зустріч Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика із заступником начальника Бучанського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Юрієм Кириченком. До розмови також долучилися керівники відділів сільської ради: освіти, цивільного захисту та соціального захисту населення.

Детально зупинилися на нагальних питаннях щодо:

✔️ основних напрямків із посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади, підпорядкованих закладів, в частині запобігання пожеж в приватному житловому секторі громадян, здійснення профілактичних рейдів, розміщення інформації в місцевих ЗМІ.

✔️ належної організації роботи щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту, формування єдиних підходів до реалізації заходів цивільного захисту на базовому рівні органу місцевого самоврядування, надання відповідної методичної допомоги територіальним громадам.

Говорили також на тему популяризації, розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, шляхів та методів розповсюдження агітаційних матеріалів стосовно розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони, зокрема шляхом їх розміщення в мережах куточків з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на підприємствах, установах та організаціях.

Керівництво районного управління акцентувало на запобіганні пожеж в житловому секторі, в першу чергу соціально незахищених верств населення, багатодітних сімей, одиноких громадян та тих, хто опинився в скрутному життєвому становищі.
Представники ДСНС надали методичну допомогу та запевнили в тісній співпраці щодо запобігання загибелі громадян, у першу чергу дітей.